Boks portativ muzike me Bluetooth | Music Speaker

1,900 L

Ka stok

  • Tinguj muzikor te qarte dhe audio e paster.
  • Lidhje me Bluetooth V4.2.
  • Shpejtesi e lidhjes 24mbps.
  • Suporton te gjitha pajisjet qe kane modalitetin Bluetooth.
  • Degjoni per ore te tera me rradhe muzike pa u shqetesuar per baterine e tij.
KODI: boks-portativ-muzike-jh-668 Kategori: ,

Boks muzike me Bluetooth | Music Speaker

Boks portativ muzike me Bluetooth | Music Speaker

  • Tinguj muzikor te qarte dhe audio e paster.
  • Lidhje me Bluetooth V4.2.
  • Shpejtesi e lidhjes 24mbps.
  • Suporton te gjitha pajisjet qe kane modalitetin Bluetooth.
  • Degjoni per ore te tera me rradhe muzike pa u shqetesuar per baterine e tij.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks portativ muzike me Bluetooth | Music Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Boks portativ muzike me Bluetooth | Music Speaker

Boks portativ muzike me Bluetooth | Music Speaker