Pllake elektrike gatimi e dyfishte DSP KD5055

3,090 L

Ka stok

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 1500 W + 1000 W
  • Dy pjata gatimi 185mm+155mm
  • Dy drita treguese ndezur/fikur

PLLAKE ELEKTRIKE GATIMI DSP

Pllake elektrike gatimi e dyfishte nga DSP, e pershtatshme per te gjithe tiganet dhe tenxheret.

Pllakat kane fuqi 1500 dhe 1000watt me kontroll te rregullueshem temperature.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 1500 W + 1000 W
  • Dy pjata gatimi 185mm+155mm
  • Dy drita treguese ndezur/fikur
  • Kontroll i rregullueshem i temperatures
  • Auto-termostat

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.9 g/kg
Lloji

pllake elektrike

Main Menu

pllake elektrike gatimi dsp ne dyqan taxi

Pllake elektrike gatimi e dyfishte DSP KD5055