Tave elektrike gatimi multifunksionale RAF R5304

2,990 L

Ka stok

TAVE ELEKTRIKE GATIMI R5304

Tave elektrike gatimi multifunksionale, e pershtatshme per cdo kuzhine.

Praktike, e shpejte per gatime te ndryshme. Me pllake gatimi qe nuk ngjit duke ruajtur shijen dhe vlerat ushqimore.

Specifika:

  • Tave per pjekje elektrike
  • Me doreza te dyanshme
  • Diametri 36CM
  • Madhësia e skarës së poshtme:36*36cm
  • Fuqia:1800w

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Tave Pjekje

Fuqia Watt

1800watt

Be the first to review “Tave elektrike gatimi multifunksionale RAF R5304”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tave elektrike gatimi raf online ne dyqan taxi

Tave elektrike gatimi multifunksionale RAF R5304