Pianure gatimi infrared me 3500w fuqi

3,990 L

Ka stok

  • Pianure gatimi infrared.
  • E sigurt dhe pa flake ose tym.
  • Dizajn elegant dhe modern.
  • Fuqi 3500w.

Pianure infrared RAF 8004

Gatuani me shpejte dhe me lehte me pianuren e gatimit me rreze infra te kuqe RAF.

Rrezet infrared jane teknologjia me e fundit e gatimit . Keshte nuk do te prodhohet flake ose tym.

Ka nje dizajn elegant dhe modern , kombinohet lehtesisht me cdo kuzhine.

Me nje fuqi 3500w kjo pianure eshte gati per te depertuar ne gaimet tuaja dhe per ti gatuar ne menyre perfekte.

Ndertuar me nje pllake qeramike me mikro kristale e cial eshte shume e lehte per tu pastruar.

Ne anen e djathe pianura ka te vendosur 6 butona touchscreen (me prekje) me te cilat keni te vendosur butonin e ndezjes, butonin e funksionit  , butonin e kohes ( me te cilen mund te vendosni nje minutazh te caktuar gatimi ) dhe butonat per gatime specifike si supra, fritura ose barbeque BBQ.

Ky panel kontrolli eshte lehtesisht i menazhueshem dhe do tju ndihmoje te gatuani me shpejte dhe me mire.

Painura do te jete shoqeruesi juaj i pandashem ne kuzhine  , gatuani ne te : pasta , supe , mish , perime, fritura mund ta perdorni per zierje ose ngrohje.

Mjafton te deshirosh dhe pianura RAF e ben per ty.

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Pianure gatimi infrared me 3500w fuqi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pianure infrared raf

Pianure gatimi infrared me 3500w fuqi