Plite gatimi qeramike Lexical LHP 2703

3,290 L

Ka stok

 • Tensioni 220-240v 50-60 Hz
 • Fuqia: 1200w
 • Drita treguese
 • Material inox
 • Kontrolli i ndezjes/fikjes

PLITE GATIMI QERAMIKE

Plite gatimi e vetme prej material qeramike, shume rezistente per perdorim afatjgate.

Me drite treguese kur eshte e ndezur dhe rrotull per komandim me te lehte te gradimit te temperatures.

Kembe prej gome qe nuk rreshkasin gjate perdorimit. Niveli i ngrohjes rregullohet duke perdorur nje termostat me  rregullator rrotullues.

Specifika:

 • Tensioni 220-240v 50-60 Hz
 • Fuqia: 1200w
 • Drita treguese
 • Material inox
 • Kontrolli i ndezjes/fikjes
 • Termostat automatik
 • Mbrojtje nga mbinxehja

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 g/kg
Lloji

Pianure

Marka

Be the first to review “Plite gatimi qeramike Lexical LHP 2703”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pianure gatimi me nje vater online ne dyqan taxi

Plite gatimi qeramike Lexical LHP 2703