Piste vrapimi Xiaomi | Walking Pad R1 Pro

69,000 L

Ka stok

KODI: i-2120701 Kategori: , ,

PISTE VRAPIMI XIAOMI R1 PRO 

Piste vrapimi Xiaomi R1 Pro i zhvilluar me modalitetet e vrapit dhe ecjes.

Ka tre menyra kontrolli: nga APP,  kontrolli i shpejtesise se hapit te kembes dhe me ane te telekomandes.

Panel LED i integruar me nje tastiere elektronike, me ndricim qe tregon shpejtesine, distancen dhe kohen e trajnimit – merrni te gjitha informacionet qe ju nevojiten menjehere.

Gjithashtu ne pjesen e dorezes ka nje hapesire te projektuar per telefon dhe tablet.

Bere me konstruksion te forte prej alumini, i cili permireson ndjeshem  qendrueshmerine gjate stervitjes.

I pajisur me gome EVA  do te zvogeloje ndikimin e levizjeve ne gjunje dhe kycet e kembeve, duke parandaluar demtimet e mundshme ne nyjet tuaja.

Pas ushtrimit, pista mund te paloset ne 180 grade, gje qe zvogelon shume hapesiren ne ambientet tuaja.

Karakteristika

  • Modeli: WalkingPad R1 Pro
  • APP: KingSmith Fit
  • Tensioni nominal: 220V
  • Fuqia nominale: 918W
  • Diapazoni i shpejtesise: 0,5 ~ 10 km / ore
  • Ngarkesa maksimale : 100 kg
  • Fuqia maksimale: 2CV
  • Permasat (e hapur): 150 x 72 x 90 cm
  • Permasat (e mbyllur): 98 x 72 x 15.5 cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online 

 

Detaje Produkti

Pesha 33 kg
Lloji

Piste vrapi

Ngjyra

,

Be the first to review “Piste vrapimi Xiaomi | Walking Pad R1 Pro”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

piste vrapi xiaomi ne shitje online dyqan taxi

Piste vrapimi Xiaomi | Walking Pad R1 Pro