Pishine rrethore e vogel Intex 57107 Sunset Glow

990 L

Ka stok

KODI: 57107NP Kategori: , ,

PISHINE RRETHORE INTEX 57107

Pishine rrethore Intex 57107 sunset Glow Kiddie e perkryer per femijet qe duan te argetohen ne uje.

E dizenjuar me 3 unaza te shndritshme, shumengjyreshe dhe dysheme te rehatshme , ajo vendoset lehtesisht ne oborrin e shtepise per shume argetim gjate diteve te nxehta.

Femijet do te luajne te sigurt fale dizajnit praktik, materialit te bute dhe rezistent me lodrat e tyre te preferuara.

Permasa rreth 61 x 22 cm.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

pishine familjare

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Pishine rrethore e vogel Intex 57107 Sunset Glow”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pishine e vogel 61 x 22 cm online ne dyqan taxi

Pishine rrethore e vogel Intex 57107 Sunset Glow