Pince rrjeti per pajisje elektronike Network tool

2,200 L

Ka stok

KODI: H-29987899992 Kategori: ,

PINCE RRJETI PER PAJISJE ELEKTONIKE

Pince rrjeti prerese shtrenguese, zhveshese modulare per RJ45, CAT5e, CAT6, CAT6A.

Mjete shtrengues profesional, per prerje kabllo per priza/lidhese modulare me pozicione 6 dhe 8 per nevojat tuaja te ndryshme te rrjetit.

Pinca modular ka veprim shtrengues me zhveshes kabllo te rrumbullakosur, si dhe preres kabllo.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Pince

Ngjyra

Be the first to review “Pince rrjeti per pajisje elektronike Network tool”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pince rrjeti per pajisje elektronike online ne dyqan taxi

Pince rrjeti per pajisje elektronike Network tool