Pince prerese telash elektrike Sunshine Cutter Plier

800 L1,000 L

SS-109SS-110
Pastro
KODI: H-9876992 Kategori: ,

PINCE PRERESE TELASH ELEKTRIKE

Pince prerese precize dhe e lehte ne perdorim. Prisni me lehtesi kabujt dhe telat e rrjetit dhe shkurtojini ne gjatesine qe ju nevojitet.

Dizajn diagonal i mprehte me fuqi te larte prerje.

Dorezat kapese te pinces jane te mbuluara nga material PVC i sigurt ne perdorim dhe qe nuk demton duart tuaja.

Dorezat PVC te dizajnuara ne menyre ergonomike redukton lodhjen e duarve dhe kyceve per funksionim te lehte.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Pince

Ngjyra

Modeli

SS-109, SS-110

Be the first to review “Pince prerese telash elektrike Sunshine Cutter Plier”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pinca prerese shitje online ne dyqan taxi

Pince prerese telash elektrike Sunshine Cutter Plier

800 L1,000 L

Shto ne Shporte