Pianure me induksion DSP – Fuqia 2000W

4,990 L

Ka stok

Specifikat | 

Marka: DSP
Moldei: KD-5031
Fuqia: 2000W
4 sensor dixhital
Kohemates deri ne 3 ore
8 nivele ngrohje
Ngrohje e shpejte
KODI: dsp-kd-5031-pianure-me-induksion Kategori: , ,

Pianure me induksion DSP – KD 5031

Per nje gatim te shpejt dhe ne pak minuta ju nevojitet nje vater pianure sobe. Me nje ekran digital me 4 shufra te kuqe dixhitale, me kohemates deri ne 3 ore, me 8 nivele ngrohje te fuqise, me nje temperatur te rregullt, me nje prakticitet te mire mund ta merrni me vete neper udhetime pasi nuk ze ndonje hapesire te madhe. Cilesi e pare dhe shume e larte per gatimet tuaja.

SPECIFIKAT

Marka: DSP
Moldei: KD-5031
Fuqia: 2000W
4 sensor dixhital
Kohemates deri ne 3 ore
8 nivele ngrohje
Ngrohje e shpejte

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Pianure

Be the first to review “Pianure me induksion DSP – Fuqia 2000W”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pianure me induksion DSP - Fuqia 2000W

Pianure me induksion DSP - Fuqia 2000W