Peshore personale elektronike Xiaomi Mi Scale 2

3,290 L4,490 L (-27%)

Ka stok

KODI: G-543226 Kategori: ,

PESHORE PERSONALE XIAOMI MI SCALE 2

Peshore personale Mi Body Composition Scale ofron statistika te sakta qe ju japin nje pamje realiste te shendetit dhe aktivitetit fizik tuaj.

Peshorja personale Mi sinkronizon te dhenat tuaja me aplikacionin Mi Fit ne nje grafik te dhenash duke e bere me te lehte ndjekjen e perparimit tuaj dhe marrjen nen kontroll te aktiviteteve tuaja.

Peshore elektronike | Xiaomi Mi scale 2

Xiaomi Mi scale 2 identifikon automatikisht cdo anetar te familjes dhe mund te ruaje deri ne 16 profile te perdoruesve.

Projektuar me nje xham te forte dhe me transmetueshmeri te larte te drites per panelin kryesor.

Per te parandaluar rreshqitjen dhe renien, xhami i lemuar permban përfundim kunder rreshqitjes per te siguruar qendrueshmeri edhe per kembet e lagura.

Ekrani elegant jep lexime te qarta duke perdorur dritat LED.

Sensori unik i drites rregullon automatikisht shkelqimin per lexueshmeri ne te gjitha kushtet.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 g/kg
Lloji

Peshore

Ngjyra

Be the first to review “Peshore personale elektronike Xiaomi Mi Scale 2”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

peshore personale xiaomi mi shitje online ne dyqan taxi

Peshore personale elektronike Xiaomi Mi Scale 2

3,290 L4,490 L (-27%)

Shto ne Shporte