Pajisje ushtrimesh fizike | Ab Carver

1,990 L

Ka stok

Projektuar per te permiresuar efektivitetin e ushtrimeve.

Ndihmon ne forcimin e muskujve ne shpine, gjoks, krahe dhe bark.

Gjeresia e rritur e rrotes ofron qendrueshmeri dhe ekuiliber.

KODI: 998876543530699 Kategori: ,

PAJISJE USHTRIMESH FIZIKE AB CARVER

Pajisje fitnesi qe ju mundeson stervitjen e muskujve ne nje menyre efikase dhe te lehte njekohesisht. Ab Carver rrit efektivitetin e ushtrimeve  dhe ndihmon ne forcimin e muskujve ne shpine, gjoks, krahe dhe bark.

Rul i gjere me rezistence te integruar dhe doreza ergonomike per te ndihmuar ne maksimizimin e rezultateve te ushtrimeve fizike.ab carver roller online shop dyqan taxi

Motori i brendshem perdor nje suste çeliku karboni per te siguruar rezistence dhe per te permiresuar stervitjen e barkut dhe te kraheve.

Ndersa shumica e rrotullave  kane rrota qe lejojne vetem rrotullimin drejt dhe prapa, Ab Carver Pro permban nje rrote te gjere sferike qe ndihmon stervitjen e gjithe muskujve.

Duke ju mundesuar rrotullimin anash majtas dhe djathtas ju ndihmon te forconi muskujt qe stabilizojne  legenin dhe shpinen.

Forca e permiresuar e berthames se brendshme te pajisjes rrit ekuilibrin, permireson posturen dhe zvogelon dhimbjet e mesit te shkaktuar nga qendrimi i ulur gjate.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Pajisje ushtrimesh fizike | Ab Carver”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pajisje fitnesi ab carver online ne dyqan taxi

Pajisje ushtrimesh fizike | Ab Carver