Peshore dixhitale personale | Mi smart scale 2

2,690 L3,500 L (-23%)

Ka stok

Peshore personale dixhitale smart e pajisur me funksionin e percaktimit te peshes ideale , bazuar ne gjatesine, moshen, BMI dhe te dhena te tjera. Llogaritni ne menyre inteligjente peshen qe ju pershtatet.

KODI: G-543219 KATEGORIA:

PESHORE DIXHITALE PERSONALE | MI SMART SCALE

Peshore dixhitale personale me dizajnin me elegant nga Xiaomi.

Pajisur me funksionin e matjes se peshes ideale, bazuar ne gjatesine, moshen, BMI dhe te dhena te tjera,

Ne kete menyre mund te llogaritni peshen ideale te trupit tuaj.

Peshorja mund te ruaje te dhenat per deri ne 16 anetare te familjes.

Jo vetem mat peshen por vlereson ekuilibrin e trupit tuaj. E pajisur me funksionin e testimit te funksionit te ekuilibrit te trupit, per te kuptuar aftesinë e balancimit te trupit.

Mi smart scale | Karakteristika

  • Permasat: 280mm x 280mm x 22mm
  • Ngjyra: E Bardhe
  • Materiali i panelit: xham  i bardhe
  • Materiali i poshtem: ABS
  • Sistemi operativ: Android 4.4, iOS 9.0 më lart

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Peshore

Ngjyra

Be the first to review “Peshore dixhitale personale | Mi smart scale 2”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

peshore dixhitale xiaomi blerje online ne dyqan taxi

Peshore dixhitale personale | Mi smart scale 2

2,690 L3,500 L (-23%)

Shto ne Shporte