Peshore analoge me ekran te madh FA-8021

3,900 L

Ka stok

KODI: 9003898080216 Kategori: ,

PESHORE ANALOGE ME EKRAN TE MADH

Peshore analoge me stil terheqes retro dhe ekran te madh lehtesisht te lexueshem.  Pesha maksimale e peshimit eshte 130 kg dhe funksionon ne menyre manuale pa bateri.

Ekran XXL i cili jep peshen e sakte ne lexim deri ne kapacitetin 130kg.

Specifika:

  • Kapaciteti: 136 kg
  • Doreza e rregullimit te pikes zero
  • Ekrani XXL
  • Saktësia e matjes: 0 ~ 65 kg (144 lb) ± 1,2 shifra
  • Model manual

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Peshore

Ngjyra

Be the first to review “Peshore analoge me ekran te madh FA-8021”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 8021 peshore manuale online ne dyqan taxi

Peshore analoge me ekran te madh FA-8021