Perzierese brumi FA-5259-6 me tas inox 700 W

8,900 L

Ka stok

PERZIERESE BRUMI FA 5259-6

Perzierese brumi me kapacitet deri ne 1 kg brum, e pajisur me tas inoksi dhe fuqi 700watt.

Perpunues ushqimi me dizajn inovativ dhe tehe inox me cilesi te larte, i cili do te beje lehtesisht ushqime te shendetshme dhe ushqyese.

Pjesa e siperme e tasit te perzierjes se brumit ka mbrojtese qe ndalon sperkatjet gjate miksimit.

Specifika:

  • Kapaciteti i tasit 3,5 litra
  • Nderpreres me 6 shpejtesi
  • Rrahese brumi metalike
  • Mbrojtese per sperkatjet
  • Kapacitet brumi deri 1 kg
  • Emetimi i zhurmës ≤ 85 dB(A)
  • 220-2400 V
  • 50/60 Hz
  • 700 W

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Brumatrice

Ngjyra

Be the first to review “Perzierese brumi FA-5259-6 me tas inox 700 W”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5259 6 mikser online ne dyqan taxi

Perzierese brumi FA-5259-6 me tas inox 700 W