Pastil serum me vitamine C

1,290 L

Ka stok

  • Rrit elasticitetin e indeve te buta
  • Nxit prodhimin e kolagjenit
  • Redukton njollat kafe
  • I jep jete lekures

Serumi Pastil ndihmon ne zhdukjen e shenjave

Vitamina C eshte shume e rendesishme ne shendetin e lekures ajo i jep elasticitet indeve me te thella dhe stimulon prodhimin e kolagjenit.

Rekomandohet te perdoret ne te gjitha zonat e lekures qe kane akne ose njolla kafe.

Perdorimi

Pasi te kemi lare lekuren hidhni 4 pika nga serumi me vitamine C dhe masazhojeni lehte siperfaqen e lekures.

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Pastil serum me vitamine C”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Serum me vitamine C shishe me serum 10 ml

Pastil serum me vitamine C