Paste saldimi Halogen Free RELIFE RL-559-IM

1,800 L

Ka stok

KODI: H-987698991 Kategori: ,

PASTE SALDIMI HALOGEN FREE

Paste saldimi Relife per riparimin e telefonit celular pa plumb dhe pa halogjenme kolofon.

E krijuar per bashkimin e ngjitjen e pllakave te komponenteve elektronike.

Rezistence e larte izolimi, e pershtatshme per pllakat motherboard te telefonave celulare, riparimin e CPU etj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Paste

Be the first to review “Paste saldimi Halogen Free RELIFE RL-559-IM”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

relife rl 559 flux paste shitje online ne dyqan taxi

Paste saldimi Halogen Free RELIFE RL-559-IM