Paste saldimi aktive RELIFE RL-223-OR

1,200 L

Ka stok

KODI: H-9876991 Kategori: ,

PASTE SALDIMI AKTIVE RELIFE

RELIFE RL-223-OR eshte nje paste saldimi me cilesi te larte pa plumb. Krijuar per bashkimin dhe ringjitjen e komponenteve BGA, PGA dhe SMD ne panelet kryesore te telefonit.

Ka viskozitet dhe aktivitet te larte. Ofron ngjitje te shpejte dhe me cilesi te larte me nje sasi minimale.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare onlinen

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Solucione

Ngjyra

Be the first to review “Paste saldimi aktive RELIFE RL-223-OR”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

paste ngjitje per pajisje elektronike bli online ne dyqan taxi

Paste saldimi aktive RELIFE RL-223-OR