Paste per implante dentare GUM Ortho 75ml

1,190 L

Ka stok

KODI: 0070942304795 KATEGORIA:

PASTE PER IMPLANTE DENTARE

Paste per kujdesin maksimal te dhembeve dhe higjenes orale gjate mbajtjes se implanteve dentare.

Formuluar posacerisht per te ndihmuar ne mbrojtjen e dhembeve dhe mishrave te dhembeve gjate gjithe trajtimit tuaj ortodontik. Pavaresisht llojit te impiantit dentar GUM ORTHO eshte zgjedhja ideale per larjen e perditshme.

Si xhel, ai arrin dhe pastron thelle cdo pjese te gojes dhe mbajteset gjithashtu duke reduktuar krijimin e pllakave.

Paste dhembesh per femije dhe te rritur Gum ortho

Paste dhembesh Gum ortho e pershtatshme per te rritur dhe femije 7 vjec e lart.

Forcon smaltin e dhembeve per te mbajtur dhembe te shendetshem dhe ndihmon ne parandalimin e kaviteteve.

Qeteson mishrat e irrituar fale perberëeve natyrale duke perfshire ekstraktin e aloe veres dhe xhenxhefilit.

Permban vitamine E, nje antioksidant i njohur qe ndihmon ne ruajtjen e mishrave te dhembeve të shendetshem.

Me arome te bute mente per nje shije te kendshme dhe frymemarrje te fresket.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Paste

Be the first to review “Paste per implante dentare GUM Ortho 75ml”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

paste per implante dentare gum ortho shitje online ne dyqan taxi

Paste per implante dentare GUM Ortho 75ml