Pajisje per muskujt e barkut | Suction sit up

1,200 L

Ka stok

Pajisja ideale per te formuar muskujt e barkut edhe ne kushtet e shtepise. Dizajn kompakt dhe i lehte i cili nuk ze hapesire ne ambientet tuaja.

KODI: g-355346 Kategori: , ,

PAJISJE PER MUSKUJT E BARKUT

Pajisje per muskujt e barkut me forme kompakte dhe peshe te lehte, e pershtatshme per stervitje ne kushtet e shtepise.

E pershtatshme per nje larmi ushtrimesh fitnesi, per pjese te ndryshme te trupit.

Suction sit up ka permasa te vogla dhe praktike, nuk merr hapesire dhe mund te sterviteni edhe ne shtepi duke kursyer kohen dhe shpenzimet per palester.

Bere nga materiale me cilesi te larte prej celiku rezistent dhe shkume te qendrueshme per te mbajtur bute duart dhe kembet tuaja gjate stervitjes.

Karakteristika

  • Shufer per stervitje fizike
  • Materiali: plastike dhe sfungjer
  • Permasa: 27x18x14cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Pajisje tonifikimi

Ngjyra

Be the first to review “Pajisje per muskujt e barkut | Suction sit up”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pajisje per muskujt e barkut blerje online ne dyqan taxi

Pajisje per muskujt e barkut | Suction sit up