Total Upper Body Workout Bar – Paisje multifunksionale

1,990 L

Ka stok

  • Permasat 105x42x23cm.
  • Kapaciteti mbajtës: 150kg
  • Material : Celiku dhe gome.
  • I pershtatshem per perdorimin ne shtepi.
  • Vendos ne aktivitet te gjithe muskujt e trupit.
KODI: K-200720-078 Kategori: ,

TOTAL UPPER BODY WORKOUT BAR

Stërvitja e trupit tuaj me Total Upper Body Workout Bar do te jete super efektive dhe e shendetshme. Ajo funksionon duke realizuar stervitje te ndryshme tek shufrat prej celiku te saj.

Produkti mund te fiksohet diku dhe ju mund te realizoni ushtrimet tuaj. Nuk i shkaterron siperfaqet ne te cilat e vendosni, ne mur , dere etj. Ky paisje eshte shumë ideale per te vene ne aktivizim te gjithe muskujt e trupit tuaj. Paisja me e shkelqyeshme qe mund te keni persa i perket ushtrime multifunksionale qe ofron. Kjo është një pajisje e shkëlqyeshme.

PAISJE MULTIFUNKSIONALE PER STERVITJEN E TRUPIT

Procesi i montimit te kesaj paisje behet ne me pak se 10 minuta dhe behet pa hasur ndonje veshtiresi.

Ky produkt ju ndohmon te bini ne peshe, te mbani trupin te tonifikuar edhe te shendetshem.

Ajo perbehet nga shufra prej celiku ne te cilat jane vendosur doreza prej gome shume cilesore e cila bene te mundur mos rrshqitjen e duarve tuaja dhe qe ju te realizoni ushtrime nga me te ndryshme ne te gjitha pozicionet.

Total Upper Body Workout Bar mban deri ne 300 lbs.

Performanca e përgjithshme është e mrekullueshme, paisja bën atë që ju pretendoni prej saj dhe shumë efektive. Pas një përdorimi disa mujor, do te shihni qe vegl e ka ruajtur gjendjen e saj fillestare si edhe cilesin gjithashtu.

Me kete vegel palestre ju do ta beni trupi tuaj te ndihet me fleksibel.

Veglen mund ta vendsoni ne tre pozicione te ndryshme per ta perdorur ne menyre qe te kryeni ushtrimet qe deshironi te realizoni me te.

SPECIFIKIMET

Permasat 105x42x23cm.total upper body workout bar vegel fitness bli online dyqan taxi

Kapaciteti mbajtës: 150kg

Material : Celiku dhe gome.

Instalohet lehte.

I pershtatshem per perdorimin ne shtepi.

Vendos ne aktivitet te gjithe muskujt e trupit.

Mund ta instaloni ne mur, dere, etj edhe nuk i demton ato.

Mund ta vendosni ne tre pozicione per te kryer nje larmishmeri ushtrimesh.

Bli Online | Blerje Online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

,

Lloji

paisje per palester

Be the first to review “Total Upper Body Workout Bar – Paisje multifunksionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

total upper body workout bar vegel fitness bli online dyqan taxi

Total Upper Body Workout Bar - Paisje multifunksionale