Pajisje per heqjen e luspave te peshkut | Fish Scale

690 L

Ka stok

 • Dizajni i tehut mund të heq luspat e peshkut  shumë shpejt.
 • Kuti qelizore në shkallë peshku me kapak, i cili celotron luspat kur përdoret.
 • Praktik, i lehte dhe i sigurt ne perdorim.
 • Materialet: ABS + si.
 • Madhësia: 16 * 5.5cm.
KODI: 6612765267686 Kategori: , ,

PAJISJE PER HEQJEN E LUSPAVE TE PESHKUT

Pajisje per heqjen e luspave së peshkut me një dizajn te vecante. Kapaku parandalon që luspat të fluturojnë rreth e rrotull ndërsa pastroni peshqit, duke ju siguruar një përvojë pastrimi të qetë dhe të pastër.

Specifikat:fish scale remover heqja e luspave bli online dyqan taxi
 • Dizajni i tehut mund të heq luspat e peshkut  shumë shpejt.
 • Kuti qelizore në shkallë peshku me kapak, i cili celotron luspat kur përdoret.
 • Praktik, i lehte dhe i sigurt ne perdorim.
 • Materialet: ABS + si.
 • Madhësia: 16 * 5.5cm.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Be the first to review “Pajisje per heqjen e luspave te peshkut | Fish Scale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pajisje per heqjen e luspave te peshkut bli online dyqan taxi

Pajisje per heqjen e luspave te peshkut | Fish Scale