Pajisje per hapjen e arrave dhe geshtenjave Chestnut cutter

890 L

Ka stok

KODI: i-876543 Kategori: ,

PAJISJE PER HAPJEN E ARRAVE DHE GESHTENJAVE

Pajisje praktike per hapjen e arrave dhe geshtenjave.

Perdoret per te hapur shpejt dhe lehte geshtenjat dhe arrat e te gjitha madhesive.

Dizajni i leves mundeson hapje te lehte pa mundim dhe perdorim te lehte.

Doreze plastike bere nga material cilesor ABS me pamje elegante dhe ndjenje komforti.

Specifika:

  • Materiali: Çelik inox, plastike ABS
  • Permasa: përafërsisht. 17×5.5cm
  • I pershtatshem per madhesi te ndryshme arrash
  • Dizajn praktik i lehte ne perdorim

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Pajisje per hapjen e arrave dhe geshtenjave Chestnut cutter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pajisje per hapjen e arrave blerje online ne dyqan taxi

Pajisje per hapjen e arrave dhe geshtenjave Chestnut cutter