Pajisje per thyerjen e arrave | Thyerese arrash

690 L

Ka stok

 • Perfekte per thyerjen e arrave, bajameve etj.
 • Rezistente dhe e sigurt ne perdorim.
 • Material cilesor.
 • E lehte dhe praktike.
 • Mjafton t’a pastroni me uje te bollshem.
KODI: i2010009-thyerese-arrash Kategori: , ,

PAJISJE PER THYERJEN E ARRAVE

Pajisje per thyerjen e arrave, gjithashtu edhe per lajthi, bajame etj. Teper i përshtatshëm për t’u përdorur, i sigurt dhe rezistent ne perdorim.

THYERESE ARRASH

Dorezat e Drurit me Cilësi të Lartë te cilat mund te mbahen fort për plasaritje perfekte, Në vend të dorezës prej metali  kjo krisëse ka doreze druri dhe është zgjedhja juaj më e mirë për të thyer arra në dimër të ftohtë.Alumini cilesor me doreza druri me cilësi të lartë të cilat mund të mbahen fort për çarje të përsosur.

Specifikat:thyerese arrash bli online dyqan taxi
 • Perfekte per thyerjen e arrave, bajameve etj.
 • Rezistente dhe e sigurt ne perdorim.
 • Material cilesor.
 • E lehte dhe praktike.
 • Mjafton t’a pastroni me uje te bollshem.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Pajisje per thyerjen e arrave | Thyerese arrash”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pajisje per thyerjen e arrave bli online dyqan taxi

Pajisje per thyerjen e arrave | Thyerese arrash