Pajisje per fitness | Stepper Mini Multifunctional

8,490 L

Ka stok

  • Hekur me cilësi të lartë (kornizë) + Plastikë (pedale)
  • Përmasat: 42cm × 35cm × 32cm / 16.5 x 13.7 x 12.5 inç
  • Pesha: 7000g / 15,4 lb
  • Kapaciteti mbajtës: 135 kg / 297 lb
KODI: mini-stepper-multifunctional Kategori: , ,

PAJISJE PER FITNESS

Ushtrohuni ne menyre te shëndetshme me makinën tonë mini stepper shumëfunksionale. Ndihmon per t’u stervitur ne menyre efektive në zyrë ose në shtëpi.

E përsosur për njerëzit që kalojnë periudha të gjata kohore në tavolinë dhe nënat e zëna që nuk gjejne kohe të përshtatshme për të shkuar në palestër. Do të zbuloni gjithashtu qe pajisja per fitness është  një kursimtar i shkëlqyer.

MINI STEPPER MULTIFUNCTIONAL

Stërvitja kardio efektive ndihmon në humbjen e peshës. Kjo pajsje fitnessi imiton lëvizjet natyrore të trupit për të ngjitur shkallët.

Kjo pajisje stimulon mbi 20 muskuj të ndryshëm thelbësorë për t’ju ndihmuar në tonifikimin e gjoksit, shpinës dhe shpatullave, së bashku me djegien e kalorive dhe përmirësimin e qendrimit tuaj te perditshem.

SPECIFIKAT: mini stepper pajisje per fitness
  • Hekur me cilësi të lartë (kornizë) + Plastikë (pedale)
  • Përmasat: 42cm × 35cm × 32cm / 16.5 x 13.7 x 12.5 inç
  • Pesha: 7000g / 15,4 lb
  • Kapaciteti mbajtës: 135 kg / 297 lb

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Pajisje per fitness | Stepper Mini Multifunctional”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

multifunctional mini stepper pajisje fitnessi bli online dyqan taxi

Pajisje per fitness | Stepper Mini Multifunctional