Pajisje fitnesi Xiaomi WalkingPad A1 Pro

59,000 L

Ka stok

KODI: i-2120750 Kategori: , ,

PAJISJE FITNESI XIAOMI WALKINGPAD A1 PRO

Pajisje fitnesi Xiaomi e cila sherben si nje piste ecje qe mund ta perdorni edhe ne kushte shtepie.

Levizja ofron shume ane pozitive per shendetin duke perfshire permiresimin e shendetit te zemres, parandalimin e semundjeve dhe aktivitetin e muskujve.

Niveli i perqendrimit tuaj rritet ndersa niveli i stresit tuaj ulet fale levizjeve ergonomike qe ju mundeson pajisja Xiaomi A1 Pro.

Fale aplikacionit te fitnesit, do te keni gjithmone informacion te sakte mbi sasine e kalorive qe keni djegur,
hapat dhe distanca qe keni bere.

Piste ecje Xiaomi A1 Pro

Pista e ecjes ka dy modalitete  sportive, nderrimi manual dhe automatik.

Ne modalitetin M, telekomanda mund te perdoret per te filluar, pershpejtuar, ngadalesuar, ndaluar dhe nderruar modalitetet.

Ne modalitetin A, atletet mund te rregullojne shpejtesine me kembe sipas deshires permes ndryshimit te hapave.

Kurseni kohen qe ju nevojitet per vrapim jashte, apo shpenzimet e teperta ne palestra dhe qendra sporti.

Fale dizajnit te palosshem mund ta mbyllni pas stervitjes duke zvogeluar keshtu hapesiren e zene.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 8 kg
Lloji

Piste vrapi

Ngjyra

,

Be the first to review “Pajisje fitnesi Xiaomi WalkingPad A1 Pro”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

piste ecje xiaomi a1 pro ne shitje online ne dyqan taxi

Pajisje fitnesi Xiaomi WalkingPad A1 Pro