Paisje per pastrimin e fytyres | Velform Vacu Clear

1,790 L

Ka stok

  • Pastron pikat e zeza ne fytyre, gushe dhe krahe.
  • E perbere nga 4 aksesore te ndryshem.
  • Nuk le shenja dhe nuk e demton lekuren.
  • E perbere me dy shpejtesi te ndryshme.
  • Mund ta merrni kudo me vete.
KODI: ECC-20620-045 Kategori: ,

PAISJE PER PASTRIMIN E PIKAVE TE ZEZA NE FYTYRE

VELFORM VACU CLEAR – PAISJE PER PASTRIMIN E FYTYRES

Paisja per pastrimin e pikave te zeza eshte nder produktet me te sigurt dhe efektive persa i perket kujdesit te lekures. Ajo i pastron poret e fytyres suaj ne thellesi pa shkaktuar ne irritime, dhimbje, apo infeksione te ndryshme.

VELFORM VACU CLEAR

Paisja ka dy fuqi te ndryshme shpejtesie ku ju zgjidhni ndermjet tyre ate qe i pershtatet me teper fytyres suaj duke u bazuar ne faktin se sa problematike e keni fytyren, pra se sa nevoje ka ajo qe te pastrohet.

Makina pastruese nuk ka nevoje qe te jete e lidhur me rrymen elektrike qe te kryeje funksionin e saj, sepse ajo funksionon pa kabull elektrik. Kjo e bene ate me komode dhe me te sigurt ne perdorim. Gjithashtu edhe fakti qe ajo ka edhe nje madhesi te vogel e bene te aksesueshme edhe ne zonat me delikate ku veshtiresia per t’u pastruar eshte tejet e madhe.

Velform Vacu Clear perbehet nga kater aksesore te ndryshem te cilet kane funksione pastrimi dhe intesitet te ndryshem nga njeri-tjetri.

Ky produkt eshte menyra me e shpejte, por edhe me e sigurt qe ju mund te pastroni lekuren tuaj pa e demtuar ate. Pikat e zeza do te largohen nga fytyra juaj dhe ajo do te shkelqeje si kurre me pare. Nuk keni pse te shqetesoheni per perdorimin e saj ne fytyren tuaj sepse nuk le shenja pasi ta keni perdorur.

Ajo punon me bateri .5 AA.

E ideaur per t’u perdorur ne fytyre, krahe dhe gushe.

MAKINE PASTRIMI PER NJE FYTYRE TE PASTER DHE TE LEMUAR

Aksesoret prej te cilet perbehet : pastrues per pikat e zeza velform vacu clear bli online dyqan taxi

  • Koka e vogël – thithje e lehte ideale per lekuren e ndjeshme dhe zonen e hundes.
  • Koka e madhe – thithje e forte per siperfaqe me te medha lekure ose pore me te gjera ndryshe.
  • Koka Ovale – e pershtatshme per cepat qe ndodhen rreth hundes dhe gojes.
  • Koka për Peeling(terheqje te lekures)- e cila ndihmon ne elemiminim e qelizave te vdekura dhe terheqjen e lekures.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Pastrues Fytyre

Ngjyra

Be the first to review “Paisje per pastrimin e fytyres | Velform Vacu Clear”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pastrues per pikat e zeza velform vacu clear bli online dyqan taxi

Paisje per pastrimin e fytyres | Velform Vacu Clear