Pastrues per pikat e zeza – Facial Vacuum Negative Pressure

1,790 L

Ka stok

Materiali: ABS
Voltazhi: DC5V
Fuqia: 0.7W
Koha e karikimit: 1-2 ore
Dimensionet: 180*65*40.5mm

KODI: GI-pastrues-per pikat e zeza-me vakum Kategori: ,

PASTRUES ME VAKUM PER PIKAT E ZEZA

Pastrues per pikat e zeza – Facial Vacuum Negative Pressure

  • Sistemi i thithjes vakum promovon qarkullimin e gjakut dhe terheqjen e lekures
  • Pershtatur per eleminimin dhe zhdukjen e pikave te zeza, trajtimin e akneve, thithjen e yndyres dhe clirimin e poreve nga mikrobet
  • Fuqi e larte thithese me 5 nivele, pershtatur per te gjitha llojet e lekures
  • Nuk shkakton dhimbje gjate pastrimit dhe masazhimit te fytyres
  • Dizajni i papershkueshem nga uji, mund ta perdorni pa frike edhe pas dushit kur lekura eshte disi e lagur dhe e njome
  • Permase ideale per ta marre kudo me vete, sidomos ne udhetime dhe pushime
  • Me rimbushje, karikohet permes kabllit USB per rreth 1 ore e 30 minuta
  • Ne paketim kjo pajisje vjen se bashku me 4 koka thithese me madhesi te ndryshme, kabblin USB per karikim dhe manualin e perdorimit.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Pastrues Fytyre

Be the first to review “Pastrues per pikat e zeza – Facial Vacuum Negative Pressure”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pastrues fytyre me vakum

Pastrues per pikat e zeza - Facial Vacuum Negative Pressure