Organizues rrobash praktik me tre sirtare

990 L

Ka stok

KODI: t8699243467 Kategori: , ,

ORGANIZUES RROBASH

Organizues rrobash shume praktik per sistemimin e te gjitha rrobave tuaja me permasa 32x32x32cm.

Praktike, elegante dhe dekorative ku mund t’i ruani ne menyre te sigurt dhe higjienike te gjitha produktet, nga rrobat tek carcafet e krevatit, nga peshqiret e deri te produktet e tjera tekstile shtepiake.

Eshte i pershtatshem per tu perdorur nen krevate, bazamente, dollape, valixhe dhe cdo zone ku keni nevoje per rregull.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

organizues

Ngjyra

Be the first to review “Organizues rrobash praktik me tre sirtare”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues rrobash praktik online ne dyqan taxi

Organizues rrobash praktik me tre sirtare