Organizues per te brendshme me 7 dhe 11 ndarje

590 L990 L

11 ndarje7 ndarje
Pastro
KODI: i-8989898993 Kategori: , ,

ORGANIZUES PER TE BRENDSHME

Organizues i pershtatshem per ruajtjen e recipetave, te brendshmeve, corapeve, shamive dhe sendeve te tjera personale.

Organizuesi i sirtarit te te brendshmeve rrit shume kapacitetin e hapesires se ruajtjes dhe ju siguron ruajtje te rregullt te rrobave.

Sistemuesi i te brendshmeve perdor najlon rrjete te qëndrueshme dhe me punim rezistent. Rrjetat e imta te pershkueshme nga ajri sigurojne qarkullimin e brendshem te ajrit per te reduktuar eren e rrobave dhe per te ruajtur freskine.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

organizues

Modeli

11 ndarje, 7 ndarje

Be the first to review “Organizues per te brendshme me 7 dhe 11 ndarje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues rrjete per te brendshme bli online ne dyqan taxi

Organizues per te brendshme me 7 dhe 11 ndarje

590 L990 L

Shto ne Shporte