Organizues per produktet kozmetike | Make up case

990 L

Ka stok

  • Organizues make up dhe cdo send tjeter personal.
  • Ngjyre transparente.
  • Pastrohet shume lehte.
  • Material plastike.
  • Kursen hapesiren dhe mund te mbahet kudo.
KODI: Make up case 7025 Kategori: ,

ORGANIZUES MAKE UP 

Organizues per ruajtjen e produkteve te make up-it shume cilesore dhe me cmimin me te mire qe mund te gjeni ne treg.

Porosit tani online ne Dyqan Taxi dhe bejeni tuajen.

organizues makeup produkt online dyqan taxi

MBAJTES PER PRODUKTET KOZMETIKE

Mbajtes make up me nje stil shume elegant dhe fine.

Organizues perfekte per ruajtjen e bizhuterive tuaja, aksesorët e flokëve, thonjve, furcat e make up etj.

Me se e mjaftueshme per te grumbulluar nje sasi te madhe te produkteve kozmetike.

Ndihmon per te kursyer hapesiren dhe kohen kur doni qe te gjeni produktet tuaja te make up-it.

I perbere nga materiali shume i mire i plastikes qe eshte shume e qendrueshme edhe e paster.

Ideal per perdorim profesional dhe shtepiak.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Organizues per produktet kozmetike | Make up case”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues makeup kozmetik produkt online dyqan taxi

Organizues per produktet kozmetike | Make up case