Pasqyre per make up | E dyanshme 6″ dhe 7″

990 L1,190 L

 • Pasqyre per make up.
 • Me dy ane.
 • Dizajn rrotullues 360 grade.
 • Material cilesor metalik i lemuar.
 • Do te pershtatet ne tualetin, dhomen tuaj te gjumit.
 • Ideale per aplikimin e makijazhit dhe rruajten e mjekren.
Pastro
KODI: pasqyre-per-makeup-6-7-inch Kategori: , ,

PASQYRE PER MAKE UP 

Pasqyrë per make up me dy ane, nje pasqyre normale dhe një me zmadhim. Dizajn rrotullues 360 grade dhe mund të rregullohet në çdo kënd që dëshironi apo ndiheni ju edhe me komod.

PASQYRE PER MAKE UP ME DY ANE

Pasqyra ka nje dizajn kompakt dhe te vecante. I gjithë konstruksioni i saj perbehet prej materialit metalik me sipërfaqe të lëmuar. Dizajn elegant, do të ishte i përshtatshëm për çdo tualet familjare, sallon. apo dhomen tuaj te gjumit etj. Ideale për aplikimin e makijazhit, mbajtjen e lenteve të kontaktit dhe rruajtjen e mjekres te meshkujt, etj.

Specifikat:pasqyre per make up 6 dhe 7 inch blerje online dyqan taxi
 • Pasqyre per make up.
 • Me dy ane.
 • Dizajn rrotullues 360 grade.
 • Material cilesor metalik i lemuar.
 • Do te pershtatet ne tualetin, dhomen tuaj te gjumit.
 • Ideale per aplikimin e makijazhit dhe rruajten e mjekren.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Permasat

6 inch, 7 inch

Be the first to review “Pasqyre per make up | E dyanshme 6″ dhe 7″”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pasqyre per make up me dy ane bli online dyqan taxi

Pasqyre per make up | E dyanshme 6" dhe 7"

990 L1,190 L

Shto ne Shporte