EZ Organizer | Organizues per produktet e Make Up

2,490 L

Ka stok

  • Organizues per mbajtjen e produkteve te perdorimit te perditshem.
  • Kursen hapesiren ne shtepine tuaj.
  • Kryen nje rrotullim 360 grade.
  • Shume praktik ne perdorim.
  • Material plastik, i pademshem.
KODI: EZ organizer Kategori: , ,

ORGANIZUES PER PRODUKTET E MAKE UP

MBAJTES PER MAKE UP – EZ ORGANIZER – BLI ONLINE

Organizatori EZ është një produkt i thjeshtë por qe ju kursen hapesiren ne dhomen tuaj te gjumit apo ne shtepi per mbajtjen e sendeve te tjera. Ndarja me tre kate e bene te pershtatshem per te mbajtur sende me gjatesi te konsiderueshme si furca, lapsa, etj dhe objekte te tjera per perdorim personal qe kane nje gjatesi e diameter normal.

ORGANIZATORI EZ PER RUAJTJEN E SENDEVE PERSONALE

Organizatori ka nje hapesire goxha te konsiderueshme per te mbajtur nje sasi te madhe te sendeve qe i keni per perdorim te perditshem.

Ajo eshte shume e lehte per t’u perdorur edhe per t’u menazhuar nga ju.

Rrotullimi 360 grade e bene ate akoma me shume praktike sepse ju vjen ne ndihme dhe ju kursen kohe per te gjetur sendet qe ju duhen per momentin. Mjafton nje rrotullim  i lehte me gishte edhe ajo do te levize menjehere.

Mbajtesi eshte i perbere prej materialit te plastikes i cili eshte 100 % i paster edhe pa asnje permbajtje toksike qe mund t’ju demtojne ju, sidomos nese ne kete mbajtes ju vendosni produktet tuaja te make up te cilat kane ndikim direkt me lekuren tuaj.

Pasi, vet kjo paisje eshte perfekte per t’u perdorur per ruajtjen e produkteve te kozmetikës, ruajtjen e bizhuterive, aksesoreve etj.

SPECIFIKAT ez organizer mbajtes make up produkt online dyqan taxi

I ndertuar me tre kate me hapesira te ndryshme.

Me baze rrotulluese 360 grade.

Ngjyre e zeze.

Arrin te ruaje deri ne 150 produkte.

Organizon deri ne 150 produkte.

Praktike edhe funksionale

Mund ta perdorni per dhomen e gjumit, kuzhines, tualetin etj.

Porosit online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “EZ Organizer | Organizues per produktet e Make Up”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ez organizer mbajtes make up produkt online dyqan taxi

EZ Organizer | Organizues per produktet e Make Up