Pasqyre per Make Up me drita LED | Cosmetie Mirror

1,990 L

Ka stok

  • Pasqyre me drite LED
  • E pershtatshme per te bere Make Up ne cdo moment te dites.
  • Rrotullim 360 grade
KODI: pasqyre-per-make-up Kategori: , ,

Pasqyre per Make Up me drita LED | Cosmetie Mirror

Pasqyre per Make Up me drita Led eshte nje produkt i cili eshte i domosdoshem ne jeten e cdo personi i cili e ka pasion Make Up-in.Pasqyra e ndriçuar e dritës LED do te jete një mjet i përsosur për ju.

Pasqyre me drita LED | Per nje fytyre perfekte 

LED i ndritshëm siguron që në të gjitha kohërat e ditës, fytyra të ndriçohet në mënyrë të barabartë nga të gjitha anët, duke ju lejuar të aplikoni produktet kozmetike në mënyrë të barabartë dhe të shmangni gabimet.

Ndizni dhe fikni pasqyrën kur te deshironi ju. Vec Bateritë e zakonshme përdoren për ndriçimin me te mire qe mund t’ju jepet. Një kornizë e veçantë ne fund te pasqyres ku mund të vendosni të gjitha llojet e detajeve kozmetike. Rrotullimi falas 180 ° ju lejon të rregulloni pasqyrën e bukurisë në një pozicion të përshtatshëm.

Specifikat:
  • Pasqyre me drite LED
  • E pershtatshme per te bere Make Up ne cdo moment te dites.
  • Rrotullim 360 grade

Zgjidh me mire & me lire | Bli onlineDyqan Taxi !

Detaje Produkti

Lloji

Pasqyra

Be the first to review “Pasqyre per Make Up me drita LED | Cosmetie Mirror”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pasqyre per make up me drite led bli online ne dyqantaxi

Pasqyre per Make Up me drita LED | Cosmetie Mirror