Kthyese qerpikesh elektrike 3D | Eyelash curler

1,200 L

Ka stok

KODI: L-2120216 Kategori: ,

KTHYESE QERPIKESH ELEKTRIKE 3D | EYELASH CURLER

Kthyese qerpikesh 3D elektrike per qerpike me volum me te gjate dhe te bukur.

E pajisur me ekran dixhital per te graduar temperaturen sipas deshires, mund te shikoni qartesisht baterine dhe temperaturen.

Ne vetem pak sekonda lakuesi nxehet shpejt ne temperaturen e deshiruar.

Mbrojtje e shumefishte nga temperatura per te mos demtuar lekuren apo qerpiket tuaj.

Dizajn praktik dhe peshe e lehte per ta marre kudo qe ju nevojitet me veete.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Kthyese qerpikesh

Ngjyra

Be the first to review “Kthyese qerpikesh elektrike 3D | Eyelash curler”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kthyes elektrike qerpikesh ne shitje online ne dyqan taxi

Kthyese qerpikesh elektrike 3D | Eyelash curler