Organizues kepucesh me ndarje dhe zinxhir

690 L

Ka stok

KODI: x- 8699243468 Kategori: , ,

ORGANIZUES KEPUCESH

Organizues kepucesh me 10 ndarje dhe zinxhir per mbyllje.

Mjaft e qendrueshme per t’u perdorur cdo dite. Pershtatet ne menyre te perkryer nen krevat ose ne dollap dhe gjithashtu duket bukur me dekorin e dhomes.

Ndarjet e rregullueshme pershtaten me madhesi te ndryshme kepucesh, qofshin ato kepuce per femije apo kepuce me taka te larta dhe cizme.

Pjesa e siperme transparente ju lejon te shihni koleksionin tuaj te kepuceve me nje shikim dhe i mban ato larg pluhurit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

organizues

Ngjyra

Be the first to review “Organizues kepucesh me ndarje dhe zinxhir”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues kepucesh me zinxhir online ne dyqan taxi

Organizues kepucesh me ndarje dhe zinxhir