Ore sportive smart Realme Watch S Sleek Design

7,900 L

Ka stok

KODI: h-22345603 Kategori: ,

SMART WATCH REALME WATCH S

Ore sportive Smart Realme S elegante dhe shume praktike per tu mbajtur ne cdo kohe fale dizajnit te saj.

Realme Watch ju lejon te perdorni te gjitha informacionet kryesore pa pasur nevoje te hiqni telefonin tuaj celular nga xhepi. Ju gjithashtu mund te lidhni telefonin inteligjent dhe te kontrolloni muziken dhe kameren ne te nga Realme Watch S.

Ka ekran me prekje te plote 1.3″ me ngjyra me rezolucion 360 x 360 pixel.

Me rripin e tij silikoni 22 mm do te keni siguri maksimale ne perdorim. Realme Watch S do t’ju ndihmoje te monitoroni cdo anomali ne shendetin tuaj ne baza ditore dhe kudo qe te jeni.

Specifika:

  • Ekrani: 1.3″
  • Rezolucioni: 360 x 360 piksele
  • Gjerësia: 22 mm
  • Bluetooth: 5.0
  • Perputhshmëria: Android 5 ose me lart
  • 16 modalitete sportive

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Ore sportive smart Realme Watch S Sleek Design”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

realme watch s online ne dyqan taxi

Ore sportive smart Realme Watch S Sleek Design