Ore sportive me ekran AMOLED Huawei Watch GT 2 46mm

22,000 L

Ka stok

Dizajn estetik minimalist HUAWEI WATCH GT 2 integron nje ekran xhami 3D me cilesi te larte per te krijuar nje vizion te qarte te shikimit. Asistenti juaj i perditshmerise per ta bere me te lehte jeten tuaj te perditshme fale funksioneve te shumta qe ofron.

KODI: H-23452 Kategori: ,

ORE SPORTIVE HUAWEI GT 2 46MM

Ore sportive me ekran AMOLED 1,39″ me ekran me prekje 3D Glass.

Asistenti juaj i perditshmerise ofron funksione si telefonata me Bluetooth, muzike, njoftime, gjurmim te gjumit dhe monitorim te aktivitetit fizik.

Mund te perdorni telefonatat me ane te Bluetooth me oren inteligjente HUAWEI WATCH GT 2 (46 mm) gjate stervitjeve dhe ne jeten tuaj te perditshme.

Perfshin 15 modalitete stervitje dhe trajner te cilat jane parainstaluar ne ore, duke u ofruar perdoruesve udhezime profesionale dhe efektive.

Monitoroni progresin tuaj te fitnesit gjate gjithe dites, si numri i hapave, kaloritë e djegura etj.

Ndertuar me dy sisteme pozicionimi (GPS, GLONASS) se bashku per te zbuluar dhe per te rritur saktesine e pozicionimit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Ore

Ngjyra

Be the first to review “Ore sportive me ekran AMOLED Huawei Watch GT 2 46mm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore sportive huawei gt2 blerje online ne dyqan taxi

Ore sportive me ekran AMOLED Huawei Watch GT 2 46mm