Ore sportive e papershkueshme nga uji Z19

2,290 L

Ka stok

KODI: i-1234553 Kategori: ,

ORE SPORTIVE Z19

Ore sportive Z19 e papershkueshme nga uji dhe gjurmuesi me i mire shendetesor.

Ora rregjistron rrahjet e zemres dhe presionin e gjakut, do te regjistroje aktivitetet tuaja gjate dites, si hapat, kalorite e djegura dhe distanca e pershkuar.

Ka nje funksion kujtues te ulur, monitorimin e cilesise se gjumit. Ka nje ekran me prekje me rreth te plote kapacitiv 1,54 inch me rezolucion 240 * 240.

Me bateri te qendrueshme dhe kohe gatishmerie 30-ditore. Ora eshte e pershtatshme per iOS dhe Android.

Me kete ore inteligjente te aktivitetit fitnes, mund te keni nje jete me te shendetshme dhe me energjike.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Ngjyra

,

Lloji

SmartWatch

Be the first to review “Ore sportive e papershkueshme nga uji Z19”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore sportive z19 bli online ne dyqan taxi

Ore sportive e papershkueshme nga uji Z19