Ore smart Mibro Watch C2

3,990 L

Ka stok

  • Ore smart C2
  • Ekran 1,69 inc
  • 20 modalitete stervitjeje
  • Qendrueshmeri 7 ditore
  • ·2ATM i papershkueshem nga uji
KODI: h23001 Kategori: ,

ORE SMART MIBRO C2

Ore smart nga Mibro me ekran te madh HD 1,69 inch per pamje me te mire dhe shikim me te lehte.

Monitoron rrahjet e zemres dhe menaxhimin e matjes se oksigjenit ne gjak.

Njeh automatikisht modalitetin e sporteve si ate te te vrapimit dhe shfaq te dhena ne kohe reale.

Specifika:

  • Ore smart C2
  • Ekran 1,69 inc
  • 20 modalitete stervitjeje
  • Qendrueshmeri 7 ditore
  • ·2ATM i papershkueshem nga uji

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

SmartWatch

Main Menu

ore smart mibro c2 ne dyqan taxi

Ore smart Mibro Watch C2