Ore smart me touch Havit H1103A

4,900 L

Ka stok

Ore smart me touch

Havit H1103A

Material zink dhe celik cilesor

Hapesire ​​per karte SIM dhe karte memorie

KODI: Business watch Havit Kategori: ,

ORE SMART ME TOUCH HAVIT H1103A

Me kete ore inteligjente kundra ujit, nuk duhet te shqetesoheni me per kohen me shi ose sperkatjen me uje.

Monitoron jo vetem rrahjet e zemrës, por gjithashtu regjistron gjumin, hapat, kaloritë, distancën, minutat aktive,  mesazhe, ulje per kohe te gjate etj.

Havit H1103 ka hapesire ​​per karten SIM dhe karte memorien dhe versionin e saj android. Kualitet i larte dhe jetegjatesi te forte te baterise.

Pasi te lidhet me telefonin duke perdorur programin DaFit, ai menjehere numeron hapat tuaj, kalorite.

Me te ju mund te matni jo vetem pulsin, por edhe nivelin e oksigjenit ne gjak si dhe presionin e gjakut.

Specifika

  • Materiali: Zink + çelik inox
  • Madhësia e ekranit: 1.54 inç
  • Rezolucioni i ekranit: 240 * 240
  • Kapaciteti i baterisë: 220mAh
  • Papërshkueshmeria nga uji: 3ATM
  • Bluetooth: 4.0

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Ore smart me touch Havit H1103A”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore smart havit online dyqan taxi

Ore smart me touch Havit H1103A