Ore dore Guess per femra | Ora online

22,490 L

Ka stok

Marka: Guess
Modeli:
W1097L2
Gjeresia e kases:
40mm
Trashesia:
11mm
Forma e rrumbullaket
Levizja:
Kuarc
Materiali Metalike
Ore Analoge

Ngjyra Gold
Kundra ujit deri ne 30m thellesi
Ore Guess Kundra gervishtjeve

KODI: ore-guess-W1097L2 KATEGORIA: Etiketime: ,

ORE DORE GUESS PER FEMRA

Ore dore Guess  Watch- Ore per femra, ora ne shitje online ne Dyqan Taxi.

Guess eshte nje marke amerikane e modes e krijuar nga vllezerit Gerorges, Armand, Paul dhe Maurico Marciano. E themeluar ne vitin 1981, kjo kompani e vogel xhins e modes ne Kaliforni eshte rritur dhe ne ditet e sotme eshte nje nga markat me te suksesshme te modes ne bote. Guess u be nje simbol i nje jetese te re. Sot eshte nje marke globale e stilit te jetes me nje game te plote veshjesh dhe aksesoreve si canta, kuleta, Guess Watch, byrzylyk etj ne me shume se 80 vende te botes.

Nje ore elegante per femra me nje rrip metalik ari dhe kristale te ndertuara me madhesi te ndryshme. Xhami eshte i perbere nga nje mineral i paster dhe rezistente. Eshte i papershkueshem nga uji deri ne 3ATM.

Projektuar me celik inoks me nje ton te arte. Kasa e Guess Watch karakterizohet nga nje forme e rrumbullaket dhe nga nje fushe ne ngjyre ari e cila rrethohet nga gure te shndritshem plot finese. Madhesia e saj shkon 40mm ndersa trashesia 11mm. Funksionet e saj: ore, minute dhe sekonde. 

ore guess watch per femra ne dyqan taxi ora dore ne shitje online per femra

ORE DORE GUESS ME WATCH ME GURE KRISTALI

Specifikat 

Ore Guess per femra, ora dore ne shitje online ne Dyqan Taxi

Marka: Guess
Modeli:
W1097L2
Gjeresia e kases:
40mm
Trashesia:
11mm
Forma e rrumbullaket
Levizja:
Kuarc
Materiali Metalike
Ore Analoge

Ngjyra Gold
Kundra ujit deri ne 30m thellesi
Ore Dore Kundra gervishtjeve


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe online! 

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Ore

Be the first to review “Ore dore Guess per femra | Ora online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore guess watch per femra ne dyqan taxi ne shitje online ora

Ore dore Guess per femra | Ora online