Ore per femije me GPS S12B Smart Watch Kids

2,800 L

Ka stok

KODI: i-2399878612 Kategori: ,

ORE PER FEMIJE S12B

Ore per femije model S12B me GPS per te ditur vendodhjen e femijes tuaj.

Ekran me prekje me ngjyra 1,44 inc. Dizajn i forte dhe kunder renies me rrip silikoni per te mos krijuar bezdisje gjate perdorimit.

E pajisur me maps GPS; shikoni vendndodhjen ne kohe reale te ores.

SOS nje buton per ndihme: Ne rast urgjence, shtypni butonin SOS dhe ora do te dergoje nje alarm ne telefonin e prindit.

Intercom: Kryeni biseda zanore midis ores dhe aplikacionit

Kontaktet: Vendosni deri ne 10 numra telefoni qe lejohen te telefonojne oren inteligjente.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

,

Be the first to review “Ore per femije me GPS S12B Smart Watch Kids”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

s12b ore per femije online ne dyqan taxi

Ore per femije me GPS S12B Smart Watch Kids