Ore me drite dhe me audio | Dixhitale| Bli Online

2,490 L

Ka stok

 • Ora perbehet nga materiali i qeramikes ne pjesen e ekranit dhe plastika ABS
 • Tregon kalendarin, temperaturen, alarmin, oren
 • Regjistrohet ne menyre automatike
 • Larmishmeri tingujsh
 • Ka dizajn pasqyre
 • Tingulli i alarmit luan deri ne 5 minuta

Bli online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

ORE ME DRITE DHE AUDIO

Ore dixhitale me drite dhe audio per dhoma gjumi dhe sallon. Kjo ore alarmi drejtekendesh eshte e perbere nga materiali i plastikes se cilesise se larte te ABS dhe qeramika ne pjesen e ekranit. Nje ore e tille eshte e nevojshme nese keni nje aktivitet ditor shume te ngjeshur dhe keni probleme serioze me daljen e gjumit ne mengjes. Funksionet qe ofron kjo ore jane kalendari, temperatura, alarmi, ora te cilat shfaqen ne pjesen e ekranit gjithe kohes. Ne momentin qe ju vendosni alarmin nuk ka nevoje qe ta beni cdo dite sepse ai eshte i regjistruar automatikisht vetem nese ju beni nje ndryshim te ri. Tingullin qe leshon ora mund ta zgjidhni sipas deshires midis larmisherise se tingujve qe ndodhen ne te. Shkelqimi i ekranit mund te ndryshoje automatikisht ose duke e vendosur ju sipas deshires. Tingulli i alarmit luan deri ne 5 minuta, nje kohe e mjaftueshme kjo, qe ju ta degjoni edhe te zgjoheni. Kjo ore dixhitale ka nje dizajn pasqyre shume moderne edhe mund te sherbeje gjithashtu si nje dekor i kendshem ne dhomen tuaj te gjumit.

ORE DIXHITALE NE SHITJE ONLINE | DYQAN TAXI 

 • Ora perbehet nga materiali i qeramikes ne pjesen e ekranit dhe plastika ABS  
 • Tregon kalendarin, temperaturen, alarmin, oren
 • Regjistrohet ne menyre automatike
 • Larmishmeri tingujsh
 • Ka dizajn pasqyre
 • Tingulli i alarmit luan deri ne 5 minuta

Bli online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

ore me drite

Ngjyra

Be the first to review “Ore me drite dhe me audio | Dixhitale| Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ore-me-drite-dhe-audio

Ore me drite dhe me audio | Dixhitale| Bli Online