Ore inteligjente Haylou RT LS05S Waterproof IP68

5,900 L

Ka stok

KODI: h-22345601 Kategori: ,

ORE INTELIGJENTE HAYLOU RT

Ore inteligjente Haylou RT ka nje dizajn sferik, me ekran 1.28 “TF dhe rezolucion prej 240 x 240.

Dizajni ergonomik i pershtatet ne menyre te perkryer kycit te dores dhe ekrani HD ju mundeson nje pamje me te qarte.

Zgjidhni nga 12 modalitet e stervitjes per te gjurmuar aktivitetin fizik tuajin dhe monitorimin shendetsor.

Me ndihmen e dy llojeve te sensoreve (pershpejtimi dhe monitoruesi i rrahjeve te zemres) mund te regjistroni rrahjet aktuale te zemres dhe hapat e ndermarre gjate dites.

Specifika:

  • Gjeresia e rripit 22 mm
  • Ekrani TFT 1,28″.
  • Rezolucioni 240×240
  • Lidhja Bluetooth Bluetooth V5.0
  • Sensori i rrahjeve te zemres
  • Kapaciteti i baterisë 300 mAh
  • Kerkesa e sistemit Android 6.0 dhe më lart: IOS11.0

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Ore inteligjente Haylou RT LS05S Waterproof IP68”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

haylou rt ls05s waterproof smartwatch online ne dyqan taxi

Ore inteligjente Haylou RT LS05S Waterproof IP68