Guess Watches per femra – Kristal | Ora dore ne shitje Online

19,490 L

Ka stok

Modeli i vitit 2018
Forma e rrumbullaket
Trashesia 10 mlm
Gjeresia 16 mlm
Diametri 37 mlm
Materiali Bezel, Kristal ne Bezel
Ngjyra Gold
Kundra ujit deri ne 30m thellesi
Kundra gervishtjeve

KODI: ore-guess-W1142L2 KATEGORIA: Etiketime: ,

ORE DORE GUESS WATCHES

Ore Guess Watches per femra, ora dore ne shitje online ne Dyqan Taxi.

Guess eshte nje marke amerikane e modes e krijuar nga vllezerit Gerorges, Armand, Paul dhe Maurico Marciano. E themeluar ne vitin 1981, kjo kompani e vogel xhins e modes ne Kaliforni eshte rritur dhe ne ditet e sotme eshte nje nga markat me te suksesshme te modes ne bote. Guess u be nje simbol i nje jetese te re. Sot eshte nje marke globale e stilit te jetes me nje game te plote veshjesh dhe aksesoreve si canta, kuleta, ora, byrzylyk etj ne me shume se 80 vende te botes.

Ora elegante per femra Guess me nje rrip metalik ari dhe kristale te ndertuara me madhesi te ndryshme. Xhami eshte i perbere nga nje mineral i paster dhe rezistente. Eshte i papershkueshem nga uji deri ne 3ATM.

Projektuar me celik inoks me nje ton te arte. Kasa e saj karakterizohet nga nje forme e rrumbullaket dhe mga nje fushe e shndritshme e cila qendron brenda kornizes se elegances. Madhesia e saj shkon 36mm, trashesia 10mm. Gjatesia e brezit shkon 7inch. Funksionet e saj: ore, minute dhe sekonde. 

GUESS WATCHES PER FEMRA

ORE GUESS watch ne shitje online ne dyqan taxi ore dore per femra

Specifikat 

Ore Guess per femra, ora dore ne shitje online ne Dyqan Taxi

Modeli i vitit 2018
Forma e rrumbullaket
Trashesia 10 mlm
Gjeresia 16 mlm
Diametri 37 mlm
Materiali Bezel, Kristal ne Bezel
Ngjyra Gold
Kundra ujit deri ne 30m thellesi
Ore per femra Guess Kundra gervishtjeve


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe online! 

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Ore

Be the first to review “Guess Watches per femra – Kristal | Ora dore ne shitje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore guess per femra ora dore ne shitje online ne dyqan taxi

Guess Watches per femra - Kristal | Ora dore ne shitje Online