Ore dore smart Z6S me karte Sim

2,500 L

Ka stok

KODI: i-1234560 Kategori: ,

ORE DORE SMART Z6S ME KARTE SIM

Ore dore smart e cila perdoret me karte Sim, e pershtatshme per femra dhe meshkuj.

Dizajni i saj praktik dhe sportiv e ben te pershtatshem ne perdorimin e perditshem te ores.

Ka funksione te ndryshme sportive dhe monitoruese te shendetit tuaj.

Fale perdorimit me karte Sim ora do tju sjelle njoftime per mesazhet, thirrjet telefonike dhe njoftime nga rrjetet sociale.

Karakteristika

  • Karta SIM: Micro SIM
  • Madhësia e ekranit: 1.54 inch
  • Lloji i ekranit: TFT LCD
  • Rezolucioni i ekranit: 240 x 240 piksele
  • Bateria: 380 mAh

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Ore dore smart Z6S me karte Sim”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore dore smart z6s bli online ne dyqan taxi

Ore dore smart Z6S me karte Sim