Ore dore per femra Michael Kors | Ora ne shitje online

20,490 L

Ka stok

Marka: Michael Kors
Modeli: MK3191
Analoge/Dixhitale: Analoge
Materiali i kases primar: PVD Gold plated
Diametri i kases: 40mm
Trashesia e kases: 7.5mm
Ngjyra: Gold
Rezistente deri ne 50 metra thellesi

KODI: ore-michael-kors-mk3191 KATEGORIA: Etiketime: ,

ORE DORE MICHAEL KORS

Ore dore per femra Michael Kors – Ora te bukura femrash ne shitje online ne Dyqan Taxi.

Marke luksoze amerikane e modes e cila operon ne treg qe ne vitet 1980. Famen e te madhe e mori ne vitin 2000 fale linjes se saj se aksesoreve. Oret Michael Kors jane nje blerje e domosdoshme per te gjithe. Pavarsisht nese eshte dhurate per ju apo nje trajtim personal per vetem ju do te bini ne dashuri me te. Per zonjat dizajnet metalike prej ari jane nder me te njohurat ne treg. Keto ora elegante jane nje aksesore ideal per t’u veshur nga mengjesi deri ne darke.

Ekzistojne dhe modele ekstravagante ne arin e verdhe dhe argjendin te cilet e bejne kete aksesore perfekt per nje eveniment, rast zyrtar, feste elegante qe ju mund te keni. Kjo kompani prodhon ora dhe per meshkuj te cilat kane ne dispozicion jo vetem metalin e shnderritshem por dhe materialin prej lekure dhe detaje te nderlikuara. Ora me cmime me te arsyeshme ne treg. 

ORA PER FEMRA MICHAEL KORS

 MICHAEL KORC WATCH

Ore Mahnitese Michael Kors ka nje veshje ari me PVD, te vendosura me detaje te bukura perlash rreth fushes. Karakteristikat e sa perfshijne nje fushe me ngjyre shampanje, dhe akrepat te cilat mundesohen nga levizja cilesore e kuarsit. Ora ka nje byrzylyk ari prej PVD. Ky model eshte rezistent ndaj ujit deri ne 50 metra. I pershtatshem per not dhe zhytje prane siperfaqes, por jo per sporte me ndikim te larte te presionit te ujit.  

ORA TE BUKURA PER FEMRA

Ora klasike per femra Michael Kors e rrumbullaket ne ngjyre gold me gure te ndritshme.
Levizja kuarci me ekran analog.

MICHAEL KORS ORE NE SHITJE

MICHAEL KORS WATCH

Specifikat Ore dore per femra ne Dyqan Taxi.

Marka: Michael Kors
Modeli: MK3191
Analoge/Dixhitale: Analoge
Materiali i kases primar: PVD Gold plated
Diametri i kases: 40mm
Trashesia e kases: 7.5mm
Ngjyra: Gold
Rezistente deri ne 50 metra thellesi


Blerje online te sigurta ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare online ne Shqiperi.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Ore

Be the first to review “Ore dore per femra Michael Kors | Ora ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ore DORE PER FEMRA MICHAEL KORS NE DYQAN TAXI NE SHITJE ONLINE POROSI ONLINE ora te bukura per femrat

Ore dore per femra Michael Kors | Ora ne shitje online