Nje apartament ne Paris – Guillaume Musso

1,200 L

Ka stok

Guillaume Musso sjell nje thriller terheqes dhe magjepses.

Nje zhytje marramendese ne boten misterioze e krijimit, por personazhet jane tejet njerzore.

 

KODI: r-njeapartamentneparis Kategori: , ETIKETIMI:

NJE APARTAMENT NE PARIS

Ne Paris gjendej nje studio artisti e fshehur ne fund te nje rrugice te gjelberuar.

Medlina e ka marre me qera per te pushuar dhe per t’u izoluar ne kete studio.

Si pasoje e nje gabimi, policja e re e Londres takohet atje me Gasparin, nje shkrimtar mizantrop i ardhur nga Shtetet e Bashkuara per te shkruar ne vetmi.

Medlina dhe Gaspari nuk e durojne dot njeri-tjetrin, por detyrohen te bashkejetojne per disa dite.

Studio i perkiste piktorit te famshem Sin Lorenz dhe ende ne te ndihet pasioni i tij per ngjyrat dhe driten.

I derrmuar nga vrasja e djalit te tij te vogel, Lorenzi vdes nje vit me pare, duke lene pas tri piktura, qe tani mungojne.

Te magjepsur nga arti tij, te intriguar nga fati i tij i llahtarshem, Medina dhe Gaspari vendosin ti gjejne keto piktura.

Por, per te zbuluar te fshehten e Sin Lorenzit ata duhet te perballen me demonet e tyre ne nje hetim tragjik, qe do ti ndryshoje pergjithmone.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Nje apartament ne Paris – Guillaume Musso”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

nje apartament ne paris libra ne shitje ne dyqan taxi

Nje apartament ne Paris - Guillaume Musso