Ngrohese praktike e vogel | Wonder Warm

1,500 L

Ka stok

 • Perfshin telekomande dhe kohemates.
 • Ideale per ngrohje te ambjenteve te vogla si dhome, zyre automjete etj.
 • Ngrohje me dy nivele sipas deshires suaj.
 • Ngrohese e sigurt dhe rezistente.
KODI: wonder-warm KATEGORIA:

 NGROHESE PRAKTIKE E VOGEL

Ngrohëse praktike elektrike dhe portabel që kursen energji. Përfshin telekomandë dhe kohëmatës per komoditetin tuaj. Produkti është ideal për ngrohje në ambiente të mbyllura si dhoma të vogla, banjo, shtëpi për automjete dhe zyra.

WONDER WARM PER SHTEPI

Falë një shtrese të veçantë plastike dhe elementeve të ngrohjes qeramike, Wonder Warm është i besueshëm dhe i sigurt. Ventilatori premton ngrohtësi dhe rehati me dy nivele shpejtësie, të cilat qarkullojnë ajrin dhe mund të vendosen në “Ulët” ose “Të Lartë” sipas nevojës.

Përmes këtij programi ngrohje me 2 nivele, ju mund të rregulloni individualisht fuqinë e ngrohjes. Temperatura e ngrohjes mund të rregullohet individualisht nga një termostat nga 15 në 32 gradë, duke përfshirë funksionin e kohëmatësit me mbyllje automatike. E pajisur me një ekran LED, Wonder Warm gjithmonë tregon me besueshmëri temperaturën e zgjedhur.

SPECIFIKAT:wonder warm ngrohese portabel elektrike bli online dyqan
 • Ngrohese praktike elektrike.
 • Kursen energji.
 • Perfshin telekomande dhe kohemates.
 • Ideale per ngrohje te ambjenteve te vogla si dhome, zyre automjete etj.
 • Ngrohje me dy nivele sipas deshires suaj.
 • Ngrohese e sigurt dhe rezistente.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Be the first to review “Ngrohese praktike e vogel | Wonder Warm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ngrohese praktike elektrike wonder warm bli online dyqan taxi

Ngrohese praktike e vogel | Wonder Warm